Василечко Володимир Орестович

кандидат хімічних наук, доцент

ORCID ID:  0000-0003-1229-9313
Researcher ID: F-2305-2019

Василечко Володимир Орестович у 1979 році закінчив хімічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка. Впродовж багатьох років був науковим керівником та відповідальним виконавцем госпдоговірних та держбюджетних тем, в яких проводились роботи по розробці методик аналізу реакторних вод АЕС, природних та стічних вод Західного регіону України. Стажувався в інституті екологічних досліджень Коннектикутського університету (США). За результати стажування видав курс лекцій «Аналітичний контроль відходів виробництв та їх очистки».

Науковий доробок становить 170 наукових і науково-методичних праць, зокрема: Основи екології: навколишнє середовище і техногенний вплив. Підручник. Львів: Новий світ-2000, 2008, 224 с. (зі співав.); Склад та хімічний контроль об’єктів довкілля. Навчальний посібник. Львів: Новий світ-2000, 2011, 592 с. (зі співав.); 5 патентів та винаходів. Є автором інвестиційних та інноваційних проектів з екологічного моніторингу об’єктів довкілля.
Наукові зацікавлення: метод твердофазової екстракції, люмінесцентний аналіз, аналітичний контроль об’єктів довкілля та продуктів харчування.
Основні лекційні курси: «Фізико-хімічні методи аналізу», «Неорганічна та аналітична хімія», «Методи дослідження товарів», «Екологія та безпека товарів народного споживання».

Обираєте ЛТЕУ?

ЛТЕУ

Рейтинг університету у 2019 році

75 місце в Україні, 5 у Львові та 6 на Львівщині

ЛТЕУ

Рейтинг університету за оцінками роботодавців

Університет – 45 в Україні та 3 у Львові за результатами опитування роботодавців України.

ЛТЕУ

Прийом в аспірантуру

Заява і документи приймаються з 02 вересня по 02 жовтня 2019 року.

Центральна спілка споживчих товариств України
Міністерство освіти і науки України
Освіта в Україні
Львівський регіональний Центр оцінювання якості освіти
Центр дистанційного навчання ЛКА
Міністерство освіти і науки України